Benefity

Pre klientov tanečnej školy

je okrem iného pripravená aj 15 %zľava do športového centra RETRO Sport & Wellness na všetky druhy športových služieb: Fitness, Wellness, Kurty/tenis, squash, badminton/ a Skupinové cvičenia. V detskom centre RETRO KIDS navyše získate ako členovia tanečnej školy /po uhradení kurzu/ na toto obdobie 50% zľavu na vstup do detského kútika pred alebo po tanečnej lekcii.

Tanečné sály

Jednotlivé lekcie Tanečnej školy prebiehajú v 4 klimatizovaných tanečných sálach ktoré sa nachádzajú na 2. poschodí obchodného centra RETRO. Možnosť parkovania zdarma /3 hodiny/ v priestoroch podzemnej garáže.

Všetky tanečné sály sú vybavené najmodernejšou zvukovou aparatúrou a tanečným povrchom.

RETRO Kids

Tanečná škola je okrem toho súčasťou detského centra RETRO Kids, ktoré je vytvorené špeciálne pre deti.
Na ploche viac ako 500m2 je pre deti pripravených množstvo atrakcií (trampolína, automobilové preteky, bazén plný guličiek, drevený historický hrad, kútik s bábikami či stavebnicami, legom, autíčkami, šmykľavky, indiánske stany a mnoho ďalších.

Rodičom sa tak ponúka priestor využiť čas počas detských lekcií buď športom, či oddychom v príjemnej kaviarni.
V detskom kútiku sa profesionálne animátorky postarajú o vaše ratolesti a vy sa v pokoji môžete venovať tanečným lekciám pre dospelých.

RETRO Sport & Wellness

V štýlových priestoroch 4 tanečných sál je pre klientov Tanečnej školy okrem iného pripravená aj 15 %zľava do športového centra RETRO Sport & Wellness na všetky druhy športových služieb: Fitness, Wellness, Kurty-tenis, squash, badminton a Skupinové cvičenia.

RETRO Sport & Wellness v Ružinove je prvé športové centrum v Bratislave, ktoré zaberá plochu takmer 3 tisíc m2. Dnes, ako jedno z najlepších športovísk, predstavuje jedinečný komplex, ktorý dokonale pokryje voľnočasové aktivity celej rodiny.