Rozvrh hodín

pondelok

Streetdance pre deti
10:00
Latino pre seniorov pre dospelých / začiatočníci
16:00
Spoločenský tanec pre deti od 6 rokov / začiatočníci/dňa 29.10 lekcia neprebehne
16:00
Streetdance pre deti
20:00
Ballet Beautiful pre dospelých / začiatočník/prebieha zápis

utorok

16:00
Spoločenský tanec pre mládež / pokročilí
16:00
Prvé kroky cvičenie pre bábätká
16:00
Jazz pre deti
17:00
Hip Hop pre deti / prebieha zápis
19:15
Spoločenský tanec pre dospelých / mierne pokročilí-uzavretá skupina/ dňa 30.10 lekcia dňa 30.10 neprebehne
20:15
DANCEHALL s Aron Mitu pre dospelých / začiatočníci aj mierne pokročilí
20:15
Spoločenský tanec pre dospelých / začiatočníci
20:15
Spoločenský tanec pre dospelých / začiatočníci
20:15
Contemporary Dance dynamický tanec

streda

15:30
Baby salsa tanečná oddychovka pre mamičky
16:00
Spoločenský tanec pre deti od 6 rokov / začiatočníci/dňa 17.10, 31.10 lekcie neprebehnú
16:00
Klasický tanec pre deti a mládež / 4-6 rokov/ dňa 31.10 lekcia neprebehne
17:00
Ballet Beautiful pre dospelých / začiatočníci
19:15
Ballet Beautiful pre dospelých / mierne pokročilí
19:30
Latino pre začiatočníkov aj pokročilých

štvrtok

16:00
Spoločenský tanec pre mládež / pokročilí
17:00
Tanečná príprava pre deti / od 4,5-6 rokov/ dňa 1.11 lekcia neprebehne
18:00
Fleshdance spojenie tanca a aerobicu
18:15
Argentínske Tango pre dospelých / začiatočníci
19:15
Spoločenský tanec pre dospelých / začiatočníci
19:15
Ballet Beautiful pre dospelých / pokročilí/ dňa 1.11 lekcia neprebehne
20:15
Spoločenský tanec pre dospelých / mierne pokročilí

piatok

15:30
Streetdance pre deti
16:00
Ľudové tance pre deti / pre deti od 3,5-6 rokov/ dňa 2.11 lekcia neprebehne
17:00
Tanečná príprava pre deti / od 3,5-4 rokov/ dňa 2.11 lekcia neprebehne
17:00
Ľudové tance pre deti / pre deti od 6-12 rokov/ prebieha zápis
18:05
Klasický tanec pre deti a mládež / 7-12 rokov/ prebieha zápis
19:15
Ľudové tance pre dospelých / začiatočníci/záskok 5.10

sobota

nedeľa

pondelok

10:00
Latino pre seniorov pre dospelých / začiatočníci
20:00
Ballet Beautiful pre dospelých / začiatočník/prebieha zápis

utorok

19:15
Spoločenský tanec pre dospelých / mierne pokročilí-uzavretá skupina/ dňa 30.10 lekcia dňa 30.10 neprebehne
20:15
DANCEHALL s Aron Mitu pre dospelých / začiatočníci aj mierne pokročilí
20:15
Spoločenský tanec pre dospelých / začiatočníci
20:15
Spoločenský tanec pre dospelých / začiatočníci
20:15
Contemporary Dance dynamický tanec

streda

17:00
Ballet Beautiful pre dospelých / začiatočníci
19:15
Ballet Beautiful pre dospelých / mierne pokročilí
19:30
Latino pre začiatočníkov aj pokročilých

štvrtok

18:00
Fleshdance spojenie tanca a aerobicu
18:15
Argentínske Tango pre dospelých / začiatočníci
19:15
Spoločenský tanec pre dospelých / začiatočníci
19:15
Ballet Beautiful pre dospelých / pokročilí/ dňa 1.11 lekcia neprebehne
20:15
Spoločenský tanec pre dospelých / mierne pokročilí

piatok

19:15
Ľudové tance pre dospelých / začiatočníci/záskok 5.10

sobota

nedeľa

pondelok

Streetdance pre deti
16:00
Spoločenský tanec pre deti od 6 rokov / začiatočníci/dňa 29.10 lekcia neprebehne
16:00
Streetdance pre deti

utorok

16:00
Prvé kroky cvičenie pre bábätká
16:00
Spoločenský tanec pre mládež / pokročilí
16:00
Jazz pre deti
17:00
Hip Hop pre deti / prebieha zápis

streda

15:30
Baby salsa tanečná oddychovka pre mamičky
16:00
Spoločenský tanec pre deti od 6 rokov / začiatočníci/dňa 17.10, 31.10 lekcie neprebehnú
16:00
Klasický tanec pre deti a mládež / 4-6 rokov/ dňa 31.10 lekcia neprebehne

štvrtok

16:00
Spoločenský tanec pre mládež / pokročilí
17:00
Tanečná príprava pre deti / od 4,5-6 rokov/ dňa 1.11 lekcia neprebehne

piatok

15:30
Streetdance pre deti
16:00
Ľudové tance pre deti / pre deti od 3,5-6 rokov/ dňa 2.11 lekcia neprebehne
17:00
Tanečná príprava pre deti / od 3,5-4 rokov/ dňa 2.11 lekcia neprebehne
17:00
Ľudové tance pre deti / pre deti od 6-12 rokov/ prebieha zápis
18:05
Klasický tanec pre deti a mládež / 7-12 rokov/ prebieha zápis

sobota

nedeľa