Rozvrh hodín

pondelok

9:00
Latino pre seniorov / začiatočníci
10:00
Latino pre seniorov / pokročilí
16:00
Spoločenský tanec pre deti od 6 rokov / začiatočníci, mierne pokročilí, lekcie 2x týždenne - pondelok a štvrtok
18:00
Ballet Beautiful pre dospelých / mirne pokročilí
19:20
Belly Dance orientálny brušný tanec

utorok

10:00
Baby dance pre mamičky aj oteckov / 1-3 rokov
16:00
Klasický tanec pre deti / 4-6 rokov
16:00
Súčasný tanec – contemporary pre deti / prebieha zápis
18:00
Ballet Beautiful pre dospelých / začiatočníci
18:35
Port de Bras pre dospelých / začiatočníci a mierne pokročilí
19:30
Spoločenský tanec pre dospelých / začiatočníci - dobiehajúci kurz

streda

18:00
Argentínske Tango pre dospelých / začiatočníci, prebieha zápis
18:10
Latino / začiatočníci
19:20
Latino / mierne pokročilí

štvrtok

16:00
Spoločenský tanec pre deti od 6 rokov / začiatočníci, mierne pokročilí, lekcie 2x týždenne - pondelok a štvrtok
17:00
Tanečná príprava pre deti / 5-6 rokov
18:00
Tanečná príprava pre deti / 5-6 rokov
19:15
DANCEHALL pre dospelých / začiatočníci aj mierne pokročilí
19:15
Spoločenský tanec pre dospelých / začiatočníci
19:30
Contemporary Dance dynamický tanec / začiatočníci aj mierne pokročilí
20:15
Spoločenský tanec pre dospelých / mierne pokročilí

piatok

16:00
Ľudové tance pre deti / pre deti od 3,5 - 6 rokov
17:00
Tanečná príprava pre deti / 3,5-4 rokov
18:00
Klasický tanec pre deti / 7-12
18:10
Ľudové tance pre dospelých / začiatočníci a mierne pokročilí

sobota

10:00
Fitness ballet pre dospelých / začiatočníci a mierne pokročilí

nedeľa

10:00
(S)tap Dance pre dospelých

pondelok

9:00
Latino pre seniorov / začiatočníci
10:00
Latino pre seniorov / pokročilí
18:00
Ballet Beautiful pre dospelých / mirne pokročilí
19:20
Belly Dance orientálny brušný tanec

utorok

18:00
Ballet Beautiful pre dospelých / začiatočníci
18:35
Port de Bras pre dospelých / začiatočníci a mierne pokročilí
19:30
Spoločenský tanec pre dospelých / začiatočníci - dobiehajúci kurz

streda

18:00
Argentínske Tango pre dospelých / začiatočníci, prebieha zápis
18:10
Latino / začiatočníci
19:20
Latino / mierne pokročilí

štvrtok

19:15
DANCEHALL pre dospelých / začiatočníci aj mierne pokročilí
19:15
Spoločenský tanec pre dospelých / začiatočníci
19:30
Contemporary Dance dynamický tanec / začiatočníci aj mierne pokročilí
20:15
Spoločenský tanec pre dospelých / mierne pokročilí

piatok

18:10
Ľudové tance pre dospelých / začiatočníci a mierne pokročilí

sobota

10:00
Fitness ballet pre dospelých / začiatočníci a mierne pokročilí

nedeľa

10:00
(S)tap Dance pre dospelých

pondelok

16:00
Spoločenský tanec pre deti od 6 rokov / začiatočníci, mierne pokročilí, lekcie 2x týždenne - pondelok a štvrtok

utorok

10:00
Baby dance pre mamičky aj oteckov / 1-3 rokov
16:00
Klasický tanec pre deti / 4-6 rokov
16:00
Súčasný tanec – contemporary pre deti / prebieha zápis

streda

štvrtok

16:00
Spoločenský tanec pre deti od 6 rokov / začiatočníci, mierne pokročilí, lekcie 2x týždenne - pondelok a štvrtok
17:00
Tanečná príprava pre deti / 5-6 rokov
18:00
Tanečná príprava pre deti / 5-6 rokov

piatok

16:00
Ľudové tance pre deti / pre deti od 3,5 - 6 rokov
17:00
Tanečná príprava pre deti / 3,5-4 rokov
18:00
Klasický tanec pre deti / 7-12

sobota

nedeľa