Reggaeton je hudobný žáner pochádzajúci z Latinskej Ameriky, ktorý kombinuje reggae, dancehall, hip-hop a iné letinskoamerické rytmy, ako je napríklad merengue, bomba a salsa.
Hip-Hop patrí medzi populárne a obľúbené tanečné štýly súčasnej doby.
Tieto lekcie sú určené predovšetkým pre deti a mládež od 6-12 rokov, ktorí majú tzv. teamového ducha a radi tancujú v skupinkách. Na lekciách sa deti naučia základy hip – hopovej techniky a vybijú si svoju energiu v štýle „streetového tanca“ Zaručene ich čakajú zaujímavé a temperamentné choreografie v spojení s originálnou hudbou.







































Smiem prosiť? - Tanečná škola Mirky Kosorínovej
Štýlová tanečná škola Mirky Kosorínovej v Ružinove 💃🏼🕺🏼
Svadba pred dverami a na prvý svadobný tanec nevyšiel doteraz čas? 💍✨ Dobrá správa: stále to stíhame!
Či už potrebujete nacvičiť svadobný tanec, slávnostný tanec na rodinnú oslavu alebo akúkoľvek výnimočnú príležitosť, radi vám pomôžeme💃🕺
Na individuálnych lekciách dokážeme pripraviť choreografiu presne podľa vašich predstáv, vašej obľúbenej hudby a úrovne skúseností. A naozaj to vieme to zvládnuť aj veľmi rýchlo!🚀
Ak máte do svojho veľkého dňa ešte viac času, stále sa môžete pridať aj do našich kurzov spoločenského tanca a získať istotu na parkete tam.
✨ Bez stresu.
✨ Bez zbytočne zložitých krokov.
✨ Presne tak, aby ste si svoj moment užili naplno.
Napíšte nám správu a spoločne vytvoríme tanec, na ktorý budete radi spomínať🩷 ... See MoreSee Less
0 CommentsComment on Facebook