Port de Bras

pre dospelých

Nádherné ladné cvičenie Port de Bras pri ktorom posilňujeme ale aj rehabilitujeme vlastné telo, spaľujeme kalórie ale i pohladíme dušu a pracujeme na krásnom a zdravom držaní tela..

Port de Bras rozvíja v prvom rade koordináciu, pružnosť svalov, mobilitu kĺbov. Tento druh cvičenia je pre každého kto chce vyskúšať niečo nové a rozvíjať tým svoje schopnosti.

Lekcie prebiehajú formou KURZU pod vedením licencovaného lektora a zboristu SND, ktorý pravidelne účinkuje vo všetkých predstaveniach klasického a neoklasického repertoáru: Labutie jazero, Romeo a Júlia – Tak ako včera…, Giselle, Esmeralda, Slovenské tance – Životy svetiel, Dafnis a Chloé, Angelika, BESS – Pocta Rudolfovi Labanovi a ďalšie.

Účinkuje v detských predstaveniach Z rozprávky do rozprávky, Luskáčik a Popolvár. Počas svojho pôsobenia v Balete SND spolupracoval s významnými choreografmi, akými sú napríklad Vasilij Medvedev, Natália Horečná, Mauro de Candia, Daniel de Andrade, Rafael Avnikjan a ďalší. Okrem účinkovania v zbore stvárnil niekoľko postáv, akou ja napríklad postava Dorcona v súčasnom balete Reony Sato Dafnis a Chloé.

Ocenenný : Young American Grand Prix, Tokio 2013 (semifinalista)
Medzinárodná baletná súťaž Japonsko 2013 (finalista)
Choreografická súťaž, Bytom, Poľsko, 2014, finalisti (spolu s Valériou Staškovou)

Lektor:

Marian

Cena: 79,20 €
8 lekcií, 1 x týždenne
Kurz je zatvorený.
Prebieha zápis nových tanečníkov.